Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz Lacccca87 #7715 üzenetére

    + #Petyás
    BiP hozzászólása mellé adom a nevemet. Nagyjából nekem is ez a véleményem, és ezt párszor már ki is fejtettem. Sajnálom, én ezt így gondolom. Megértem, hogy van, akinek nem jön össze, de én úgy tapasztalom, hogy sokan akik ide jönnek, azok új gépvásárláshoz vennének monitort és valamiért érdekes módon mindig a monitoron akar az ember spórolni. Pedig azt fogja bámulni 24/7, de procira meg VGA-ra sokan kiadnak 50k-nál jóval többet is, valahogy mindig a monitorra esik a kompromisszum. Én ezzel nem értek egyet és nem fogok ilyen 35-40k-s LG TN-rémeket meleg szívvel ajánlani, hogy használd egészséggel!
    Persze, ha nem megy, akkor nincs más út, vedd azt, amit te szubjektíve szebbnek látsz, ebben a kategóriában nem kéne, hogy ordító különbségek legyenek (mindegyik egyaránt sz.r, de legalábbis középszerű).
    De ha nem is az a helyzet, hogy teljesen új gépet vesz, hanem esetleg csak monitort, akkor is - és már ezt is párszor elmondtam/tuk - az ember nem 1 évre vesz monitort, hanem 3-4-5-re, és ennek a távlatában az a plusz 10-15k, amiért már minőséget kapnál elenyésző összeg. Értem én, hogy most nincs meg, de hosszútávra tervezve megérné valahogy összespórolni pár hónap alatt.
    Mégegyszer kifejtettem.

    (És természetesen én az U2311H-t az ilyen és ehhez hasonló 35-40-45k-s 23-24"-es TN-es monitorok alternatívájaként hozom fel, nem arról van itt szó, hogy aki 20k-ért akar monitor venni az is spóroljon össze valahogy 50-et, de akinek van 35-40, esetleg 45k-ja és kinéz egy csillivilli TN-es LED-es HDMI-s monitort, az azért elgondolkodhatna az U2311H-n...mégha kéne még várni a vásárlással, hogy összejöjjön rá a pénz)

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák