Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz madgie #31076 üzenetére

    Persze. Biztos. És a "menők" tudják a frankót. Csak azt nem értem, ezek az emberek miért egy kis "lukban" dolgoznak és nem az LG-nél, vagy valamelyik más nagy monitorgyártó cégnél. :U Biztos erre is van magyarázat...Gondolom hívták őket milliókért, de ők elvből a lukban maradtak, mert a pénz nem érdekli őket. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Isual

    veterán

    válasz madgie #31076 üzenetére

    Az LG saját szoftverével állítják, hogy lehet, ami szerintem pont annyira használhatatlan, mint az új Dell-ek hardveres kalibrálása. Vagy ők is fogalomzavarral küzdenek. Abban teljesen biztos vagyok, hogy nem lehet úgy, mint egy PA/SV-s NEC-t vagy CG-s EiZO-t. :U

    @zack: Igyekeztem nem fölényes lenni (mert sejtettem, hogy nem veszed majd könnyen), nem ez volt a célom, csak úgy néz ki rendszeresen beírogatod a saját igazságodat a fórumba, amiben ez épp egy kis csúsztatás, amit így a huszonsokadik említés után jobbnak láttam helyretenni. Elsődlegesen azért, hogy a nálad is laikusabbakat ne zavarja meg, másrészt meg szerintem ebből is tanul az ember, jó tudni ezekről. A fölényeskedésnek érezted, elnézést kérek. schawo tömören írta, én kifejtettem, hogy mi mivel nem függ össze és miért, de a cél egyikünknek sem a kioktatás vagy fölényeskedés volt, ezt bizton állíthatom. :U

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák