Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftamas0201

    senior tag

    válasz sztivo #135868 üzenetére

    Helló!

    Köszönöm szépen a véleményed, lehet hosszú is, csak tartalmas és jó tanács legyen :D
    Samsungot szívesen vennék csak igen, a hajlítás azért már durva szinteket ölt ott, és annyira nem mennék bele az íveltbe, a mostani is bőven elég ívelt. :)
    Szívem szerint LG Oledet vennék de az már átlépi a lélektani határaimat árat tekintve. :)
    Acer nem tűnik rossznak, ezek a monitorok mikori fejlesztések?
    Nem szeretnék olyan monitort ami már több évvel ezelőtti fejlesztés tudod, ez valami berögződés nálam, max 1 év ha már új dolgot veszek, mert akkor maradhat a mostani is ha nem lépek előre vele azért valamelyest :)
    Az LG 27GP850P-t sokat nézegettem mert alapvetően TV-ben nálam csak az LG jöhet szóba, én mást soha nem veszek igazából, szóval kipróbálnék egy LG monitort is. :)
    Ugye most VA van, sőt nem volt IPS monitorom soha, TN volt meg VA, de nem zárkózom már el tőlük, ahogy kérdeztem a hajlítottról íveltre áttérést, most már nyitott vagyok ilyen dolgokra, az más kérdés megszokás szempontjából és tükröződésből milyenek :D
    Szóval próbálok nézelődni, de kompromisszum persze mindig van, de csak ez a néhány ami a kötelezőkben is kitöltöttem, hogy a lehető legjobb válaszidő, felbontás, méret és annyi, a többi relatív csak legyen előrelépés és frankó legyen :)

Új hozzászólás Aktív témák