Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz lordjancso #80915 üzenetére

    Bocs, most nem tudok fényképezni, de ha te a rúdhoz akarod közel helyezni, akkor a linkelt karok közül...
    - a B11-es megfelel, viszont mivel csak a rúd mellett/körül tud forogni, ezért nehézkes lehet a szerelése, főleg 34"-os méretben;
    - a B12-est nem tudod visszahajtani a rúdhoz, a kar mindig a monitor és a rúd közé fog állni;
    - a B13-asnál a két részből álló kart "harmonikaszerűen" vissza tudod hajtani, így a monitort egészen közel tudod nyomni a rúdhoz, de bármikor ki is tudod forgatni, nyújtani.

    Azt elfelejtettem írni, hogy nekem a B13-nál enyhén előre dől a kijelző, és nem lehet le/fel döntögetni a monitort, csak egy fix dőlésszöge van.

    (#80916) Skynet258
    Nincs mit. Szerintem tényleg használható darabok, de azt is látni kell, hogy ez a kínálat legalja, a megbízható minimumon kívül nem kell mást elvárni, a jobbak már a 30k HUF körüli árkategória.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák