Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riddle

    tag

    válasz Big.Tom #11961 üzenetére

    Kedves Big.Tom !

    Szomorú vagyok, hogy így érzed, "Rád támadtam / tunk", hisz nem ilyen hangvételbe írtam, én úgy érzem :U

    Ezért nem igazán értem ezt; "Először az értetlen hitetleneknek: (#11950) harry (#11952) Riddle" minek köszönhetem, nem tudom, mivel igyekszem megérteni a gondolatmeneted, és segíteni, valamint megosztottam a tapasztalataimat, ennyi s nem több. :K :U

    Idézem, mit írtam, mivel megértem, amit írtál értelmes ember lévén és el is hiszem, hogy téged bánt a fénye :K ;

    "Elképzelhető, hogy érzékeny vagy, ilyenkor inkább vigyázz mert ha irritál az ilyen fény előhozhat epilepsziás rohamot, bár CRT -nél sokkal rosszabb a helyzet ez ügyben :U"

    Természetesen ez nem törvényszerű, csak felhívtam rá a figyelmed, hogy légy óvatos, a többit ezen gondolatmenettel kapcsolatban vissza olvashatod. :B :K :U

    Valamint felhívtam a figyelmet arra, hogy az általad linkelt monitor, más technológiájú világítással van szerelve és nem igazán lehet összehasonlítani a két technológiát, bocsáss meg, ennyi és ebben semmi rosszindulat nem volt úgy vélem. :U

    Kérdésedre válaszolva, nem tudom sajnos, hogy hol tudod szemügyre venni, az általad kiszemelt Samsung monitort, de Justaview fórumtárs #11997 ötlete, javaslata remek :K :R

    Riddle

    [ Szerkesztve ]

    ''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

Új hozzászólás Aktív témák