Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rep3at

    őstag

    válasz Sly Bp. #16371 üzenetére

    Lehet hogy feltettem már ezt a kérdést de visszaolvasgattam valamennyire és nem láttam, tehát most megkérdezem mi a véleményetek.

    Tehát van egy Motorola V8as telefonom, amit szeretek is eléggé de kaptam egy jó csereajánlatot, és elkezdtem gondolkodni rajta hogy mi lenne ha..

    A csere tárgya egy Motorola A1200 (Ming) lenne.

    A V8ról tudni kell, hogy az érintőfólia nem működik rajta (házcsere közben elszakadt az átkötő), amúgy karcmentes. A Ming nagyon szép állapotú. Legjobban az érintőképernyő miatt húz a szívem a Ming felé, gondoltam ennyit engedhetek a divatnak :)

    Szempontjaim: Jó zenelejátszó képesség (füles fajtája és eq nem téma, csak jól szóljon mind fülessel mind kihagosítva), normális kamera, programok telepíthetősége (könyvolvasó..), témázhatóság, normális üzemidő, hosszú üzemidő bluetooth headset használatával. Szempont lenne még a közösségi oldalakhoz (Facebook) tartozó alkalmazások elérése, de szerintem ilyen programokat egyik készülékhez sem találnék.

    Sajnos a V8 nagyon hamar lemerül, és programokat sem igazán tudok feltenni, hála a zárt JUIX rendszernek, amúgy elégedett vagyok a sebességével és a tudásával is.

    Árban körülbelül egy szinten van a kettő, de nem is eladni szeretném őket, hosszú távú használatra tervezek. Mit javasoltok?

    [ Szerkesztve ]

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák