Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz süti5 #5967 üzenetére

    Utoljára 2005-ben találkoztam ablakklímával, a cégnél ahol akkor dolgoztam, volt egy nagyobb irodahelységben 2, de nem használták, mert szerintük nem működött. Én meg felmásztam érte (ipari méretű épület volt) és addig buheráltam (meg kicseréltem a távirányítóban az elemet, és bekapcsoltam a főkapcsolót a klímán) hogy beindult mindkettő. 3 hétig áldották a nevem, mert utána egy modern, alapból becsövezett, klimatizált bérelt épületbe költözött a cég :) Az is frisslevegős volt, de az az ablakklímák alaptulajdonsága volt. És igen, meglepően erőteljesen hűtöttek. Egy közel 4 méter belmagasságú, és kb. 100-120 m2-es irodát két ilyen döggel 10 perc alatt teljesen kihűtöttünk. Mondjuk nem emlékszem a márkára sem, meg a teljesítményre sem, de valamiért 5 kW rémlik.
    Akkoriban az albérletbe nem szerettem hazamenni nyaranta melóból, mert melóban legalább volt légkondi, de se a villamoson, se a metrón, se az albérletben nem volt, csak a döghőség. Most meg valahogy úgy alakult, hogy melóban is van klíma, az autóban is, meg itthon is. És most meg 10 fok van május végén.. :D

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák