Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asha07lcc

    tag

    válasz pjen #5550 üzenetére

    Szerintem is egy fórum... és ha figyelmesebben olvasol láthatod, hogy a Gree modelleket egyáltalán nem erőltetem. Megjegyzem, g hogy az FTXV...AB Daikin modellek Gree Cozy modellekkel egyeznek meg. Továbbá a Fujitsu-General, akár Pana vagy egyéb márkákat is igyekszem korrekt módon összevetni.

    Anyagi érdekem természetesen van de bármelyik márka esetében van mind a neked javasolt Panasonic-Fujitsu-Mitsubishi stb esetében is(végül Panát választottál) ami nem jelenti azt, hogy ne lehetne a legjobbat javasolni valakinek ár/érték/műszaki tartalom /tartósság kérdésében.
    De ugyanúgy bármelyik márka esetén van anyagi érdekeltségem közel azonos, így azok közül a legjobbat érdemes bármely érdeklődőnek kiválasztania.

    Hol van ebben a logikában a Gree? Főleg annak előtérbe tolása? Magyarázd el légyszíves.
    Amikor azt javasolom , hogy Midea vagy Gree alapárban japán General-Fujitsu is elérhető az milyen logikával vehető a Gree márka előretolásának?

    Nyilván a több ezer hozzászóló véleményt alkotó elmondja a véleményét ami nagyon jó és helyes de sokesetben ő csak azt az egy m márkát egy típust ismeri míg más sokat és sokféle alapon tudja összevetni őket.

    ha erre gondolsz amit írtam:
    nem véletlenül kerül az alapmodell Daikin néven is forgalomba(ugyanannyi az akciós ára mint a General-Fujitsu modell tényleg japán gépének)

    Ebben a Gree modellt javasoltam fűtésre?
    Vagy a következtetés amiatt lehet mert egy új Gree modellt nemrég megmutattam itt?

    Nem értem, magyarázd el légyszíves.

    [ Szerkesztve ]

  • asha07lcc

    tag

    válasz pjen #5550 üzenetére

    A másik dolog a Gree-vel kapcsolatban az tényleg kivételes oldalfali gépben ami ennek az új modellnek az anyagában látható. Az, hogy egy klíma -20C fokban is a nominál teljesítményébnek 95%-án tudjon fűtőteljesítményt leadni és -25 fokban is 90%-ot egyáltalán nem nevezhető átlagosnak..

    nem előtérbe tolás de lehet ez is érdekel valakit.

    Ugyanakkor a közölt adatokkal kapcsolatos fenntartásaimat is megírtam.
    Mivel a gép japán árazású ezért tényleg nagyon sokat kell tudnia.

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák