Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz tibibi #53039 üzenetére

    Gondolom nem akarnak >fél év múlva a pénzükhöz jutni, így inkább nem foglalkoznak az ilyen ügyfelekkel.

    Kis helyiségbe vegyes használatú olcsó klímára Comfort X először, másodszor... (hasonló áron lehetne még raktáron lévő Mission is, de nem nagyon nőtt a szívemhez az anyámnál lévő gép.)

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz tibibi #53039 üzenetére

    Egyszerű: ha munkát akar nálad ki kell menni felmérni, számolni ajánlatot adni. Ez idő és pénz. Ennek a 0-ás pályázatnak az esélye meg sok helyen alacsony és felesleges neki az időt rád pazarolnia. Mivel ugye vannak kiemelt települések stb. Az gyorsan kiderül megvannak-e nálad a sikeres pályázathoz a feltételek. (vagyis pontok) Ha nincs vagy kicsi rá az esély nem foglalkoznak veled.
    Nálam pl a pályázat így zajlott: kijöttek felmérték, jeleztem a bankomnak mit akarok ráadták az ament, ők adtak egy árajánlatot én elfogadtam, beadtuk az igényt a démász felé, megkaptam az MGT-t, aztán a bank is a hitelt és jöttek telepíteni aztán ha minden kész volt én beadtam az ígényt az államkincstárhoz hogy visszakapjam az 50%-ot.
    Most meg: ki jön felmérni ad egy ajánlatot, megírjátok a pályázatot, beadjátok és vártok. Tavaly nálam az állam 3 hetet csúszott. De ez ugye semmit se számított már a vállalkozónak mivel akkor már ki volt fizetve. Szerintem nagyon körülményes lett az egész.
    De ezt csak én gondolom így, igazából a telepítőt kellene megkérdezni. Az ismerősi körben két helyen is így jártak. Cég neveket nem tudok és nem is akarok mondani.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák