Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rígel

    őstag

    válasz MC Pite #47931 üzenetére

    Nekem Daikin, Pana, Mitsu és Toshiba volt képben. Meg kevés ideig LG, amiről gyorsan lebeszéltek. Semmi konkrét nincs, klímaszerelők, fórumlakók, véleményeinek, saját szubjektív benyomásimnak, a felsoroltakból valamelyikkel rendelkező ismerősök véleményének és táblázatok böngészésének eredménye lett a választásom. A Toshiba hamar kiesett, mert mindenki csak beszerezni tudta volna, nem igazán van támogatás.
    A Panákat ismerősök dícsérték, esztétikailag is egyértelműen a legszebbek, de több szerelő is egyértelműen a Daikin mögé helyezte műszakilag. A Mitsut mindenki dícsérte. A Daikin egyetlen negatívuma hogy képeken bumfordinak találtam, és mint írtam, az újabb, csinosított modell megjelenése adta a végső lökést. Meg hogy a Daikinnak legjobb a támogatása, van hivatalos importőre (asszem egyedüliként) , legjobb fogyasztási paraméterekkel rendelkezett a gyártói táblák alapján, és még a Pana tulaj ismerősök is azt mondták hogy Daikinnal biztos nem nyúlok mellé.
    Márciusban lett szerelve, így fűtésben még minimális a tapasztalat, hűtésben keveset fogyaszt, brutál halk is tud lenni úgy hogy közben tisztességesen hűt.Még közepes fordulatnál is lehet tévézni, pedig ekkor már elég erős a légáramlat. Jó extra funkciói vannak, jól lehet távolról irányítani, tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák