Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    válasz ftamas0201 #46918 üzenetére

    Hali!
    Ebbe akkor jól belenyúltam!
    Tegnap 26 fokra volt beállítva, de 23.3 nál még mindig fújta a hideget!
    Nem bírtam tovább, meg az asszony is rágta már a fülemet, és felhívtam a szerelőt.
    Ő is azt mondta, hogy a belsőnek nem de a külsőnek le kellene kapcsolnia! Elméletileg ma délután kijön és megnézi!
    És milyen az én formám, délelőtt bekapcsolom és mivel 26 fokra volt állítva, a szobába meg 25 volt, a legalacsonyabb fokozaton szépen elindult a beltéri, a kinti meg se nyikkant! Fogtam levettem 24 fokra, egyből fel is pörgött és szépen 23,7-ig hűtött majd leszabályzott és a kinti is leállt! Na mondom ez most tök jó, de így a szerelőnek mi a fenét fogok megmutatni? Elkezdtem a hőfokot le föl állítgatni, és megint nem kapcsol le a kinti. Beállt minden mint a beton. 25 fokra van állítva és két órája kitalált magának egy fix fordulatot a beltéri, azon nyomja a hűs levegőt, a helységben a hőfok azóta nem változott, fixen 23,5 fok! :F

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák