Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kircsi21

    csendes tag

    válasz Motion_Blur #43569 üzenetére

    Sokszor írtad már ezt, gondoltam alátámasztom egy képpel is :) . Az gondolom megvan mindenkinek, hogy melyik melyik...

    Nekem alapvetően nem tetszik a csatornázás, de szerintem szép lett a szerelésed. Amit nem értek, hogy a betáp és a vezérlés kábeleit miért külön úton vitték a kültéribe? Sokkal esztétikusabb lett volna egy helyen és együtt bevinni (ahol szerintem tervezve is van). Az enyém amúgy ránézésre sokkal messzebb van a faltól, van mögötte hely bőven, így jól át tudja húzni magán a levegőt. Mondjuk a tied előtt nem szívesen járkálnék télidőben...

    A zajhatásról írt dolgok kicsit megleptek, én nem emlékeztem ilyen drámára az enyémnél. Most télen nem sokat ment, most direkt bekapcsoltam kicsit tesztelni. És még mindig nem tartom ördögtől valónak... Nálam a fenyőfa és első ventifokozat között is érezhető különbség van, kb. akkora, mint mondjuk az első és második fokozat között. Fenyőfásban megálltam a beltéritől 3 méterre és van ugyan légmozgás, de egyáltalán nem zavaró. Eleve fűtésben lefelé állítja a terelést és csak a padlóról visszacsapódó légáramlat van meg. Ráadásul nálam az 5-ös beltérije ráadásul viszonylag alacsonyan is van, az alja kb. 2m-en. Meghallgattam rögtön utána a 3.5-es Perferát is és mondjuk tény, hogy annak valahol 2-3 ventifokozat körül kell mennie, hogy ugyanazt a "zajt" produkálja. De mondom, számomra egyáltalán nem lenne zavaró. Természetesen ez az egész nagyon szubjektív, elhiszem, hogy csalódást okozott neked, sajnálom!

Új hozzászólás Aktív témák