Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz TeeJay #37187 üzenetére

    Rendkivul orulok, hogy a sajat lakasodban lakva split kimaval tudsz huteni, nagyuram. Kepzeld, a sajat hazamban nekem is az van, sot, ketto is. Es az eddigi lakasaimban is azok voltak.

    Egy a bibi: most alberletben lakom, tehat - sokakkal egyutt - nem jatszik a split klima. Ha egyedul az jott le neked a fenti beszelgetesbol, hogy szerintem a mobil klima jobb, mint a split, akkor vagy nem olvastad el, amit irtam, vagy nem tudtad ertelmezni. Barmelyik is tortent, felesleges szemelyeskedned ekkora ertelmezesi problemakkal kuzdve.

  • Gubu0101

    veterán

    válasz TeeJay #37187 üzenetére

    Nekem rossz kínai van :O Amúgy,azért annyira nem kell a kínai gyártmányú gépeket lenézni,nekünk semmi problémánk vele,nem zörög,nem csörög,tudunk tőle aludni,nem zavarja a szomszédokat,pedig erkélyen van,alattunk felettünk laknak,nincs gumibak,simán a földön van alatta csak egy linó van.Télen ha fázunk bekapcs és meleg is van,nyáron ha melegünk van szépen lehűt.Villanyszámla sincs az egekbe,sőt...Ahogy mi használjuk tavaly havi 12.000 re állítottam be a számlát ez össz fogyasztás,idén az eon vissza vette 6000-re mert nem fogyasztottunk annyit és az évesen is kaptunk vissza egy keveset,nyilván nem megy non stop,mivel ahány ház annyi szokás.Van rá 5 év gari,ha ne agy isten 10év múlva bekrepálna,akkor is ezt venném...

    [ Szerkesztve ]

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák