Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz LanyUs #35932 üzenetére

    Köszi a tanácsokat. Én is úgy döntöttem, hogy kifizetem inkább a plusz csövezés felárát de csak földön lesz klíma, ráadásul egy oldalra vezetve négy darab másik oldalra 2 . sajnos a négy darab utca frontra fog nézni,de így elkerülöm a szomszédokkal való konfliktust. Pont most árulják a házukat és nem tudom ki költözik majd mellém.
    sajnos nincs pénzem prémium klímára, inkább csak a középkategória alján kapirgálok, úgy 300 K a plafon / klíma+ szerelés ami t rászánok a 6 klímára ( 3 db 2,5 kW és 3 db 3,5 kW lesz.)
    A szerelő srác aki kint volt nálam azt mondta, hogy jók a a gyári állványok,de ő helyemben venne betonzsalu elemet és arra ültetné rá ő a klímákat, mert szerinte nem fog rezonálni olyan könnyen.
    sajnos azért sem tudok próbálgatni, mert szeretnék egy típusú klímát mindenhova, és hamarosan ( 2 hónap ) itt a szezon, nem fogok kapni szerelőt sem, plusz azt mondják drágább lesz minden májustól már.
    Most már nagyon hajlok a Panasoic Etherára,de megvárom mit mond holnap DUB vagy a másik véglet amit bevállalok az egy alap Daikin , pl Sensira mert az viszont most szenzációs áron lenne.( igazából beszerelve wifizve lenne annyi, mint a pana csak magában, plusz aggaszt hogy 2 év gari van Panasonicra , a motorra adnak csak 5 évet.) Sajnos Toshibákat, Mitsukat nem tudok meghallgatni sehol, olyan furcsa hogy látni sem igazán látok belőlük.
    neked a Fuji, Mitsu , Sensira ,comfora négyes közül melyik hogy jött be amúgy? Csupán szubjektív tapasztalatként érdekelne, a saját benyomásod szerint. Működés, hang, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák