Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz xxxjjjkkk #16488 üzenetére

    nézd, ez egy teljesen szubjektív dolog, vélemény kérdés.

    elhiheted, nem a kisujjamból szoptam ki ezt a policyt, határozott érveim és objektív tényeken nyugvó megítélésem van arról, hogy nekem miért ez a 26 fokos beállítás a megfelelő, de nem tukmálom ezt sem rád sem másra több okból:

    1) ahhoz hogy én jól érezzem magam 26 fokban, nem szükséges az, hogy te ezzel egyetérts. hogy szerinted ez sok vagy kevés, teljesen indifferens abból a szempontból hogy nekem itthon milyen a hőérzetem

    2) nem tekintem küldetésemnek azt, hogy meggyőzzelek, a saját lakásodban olyan hőfokot állítasz be amilyet akarsz és amilyet tudsz

    3) kisstílű dolog ezen a minimálisra szorítkozó szubjektív álláspont kinyilvánításon kívül (pl: nálunk 24 fokra van állítva) bármilyen mélyebb győzködésbe vagy ítélkezésbe belemenni. nézd meg windyt. ő itt az egyik, akinél többet nem sokan tudnak elmondani a klimatizálásról a topicban, egyszer írta le, hogy nála egyébként jégverem van mert ő úgy szereti és pont. ennyi. valahogy neki nem volt fontos hittéríteni a kérdésben. vajon miért?

Új hozzászólás Aktív témák