Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz NGA #45897 üzenetére

    igen. pontosan én is pont így látom. Halogattam 3 éve. Akkor nem tudom mennyivel lett volna olcsóbb, de gondolom az euró meg más dolog miatt olcsóbb lett volna.. Csak be kell ruháznom rá - későbbi lakás eladási árból kijön.. és amíg ott lakok addíg is megvan a KOMFORTérzete az embernek. Pedig azt gondolná az ember hogy nem kell, 26 fok van éjszaka okos ablaknyitással, nappal 27-28 talán most lehet feljebb meg pár tizeddel.. de a PÁRA az egyszerűen elviselhetetlen. és most még egy komolyabb lehűlés esetén is kellene 3 nap mire visszahűl.. hát az most nem lesz mert az minden lesz ami most jön csak nem rendes visszahűlés.. max ha éjszaka nyitja zárja az ember okosan az ablakokat továbbra is lehet fogni majd a melegedésen. Lehet a hűtést sokszor nem fogom használni csak a páramentesítést... Plusz ugye home office miatt nincs az hogy folyamatos irodába járás miatt annyira nem érzi az ember a meleget. Meg aludni is kell, van több tényező amihez nem akarom még ezt is felvenni mint alvásminőség csökkentő dolgot. Plusz ha telik rá.. Sokszor tapasztalom (magamon is..) hogy sok mindenre költ az ember (autó, szerviz etc) de egészségre - végülis ez az lehet mert azért ez terhelő helyzet ez a meleg - nem igen, vagy nagyon húzza az ember a száját egy kisebb összegű beruházásra is.

Új hozzászólás Aktív témák