Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz Blackmate #45885 üzenetére

    Persze, ezt a gépet vettem meg, Electrolux EXP34U338HW
    Rendeltem hozzá egy klíma függönyt is, Trotec AirLock 100-ast, Praktikerben még akciós hogyha érdekel esetleg valakit.

    A gép nagyon jó, viszont én 40m2 szoba hűtésére használom, 1 óra alatt 2 fokot lehűt. Viszont nem tudom hogy klíma függöny hiánya miatt van-e, de az első 1 óra alatt ahogy írtam is 2 fokot hűt, viszont utána stagnál, vagy nagyon lassan hűl már csak tovább a szoba hőmérséklete. 150 éves műemlék épület, régi nyílászárók, hőszigetelés nincs. Néztem Youtube-on videókat, ebből a videóból azért kiderül hogy van értelme a klíma függönynek.
    Fekszem az ágyon és a lábamnál néha én is érzem hogy mintha egy kis meleg levegő odajutna, ritkán érzem, de érzem. Kíváncsi vagyok hogy mennyit fog hozni a klíma függöny.

    Egyik ismerősöm vásárolt pár napja klímafüggönyt, neki valami legolcsóbb mobil klímája van, 2,05kW a leírása szerint, ő nem volt megelégedve vele, felrakta a klíma függönyt és azt mondta hogy nagyon hasznos. Az a forró levegő amit kifelé fúj a klíma az elvezető csövön, annak egy jó része bent fog landolni, ez a függöny segít abban hogy ne kerüljön vissza a szobába.

Új hozzászólás Aktív témák