Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netpok2

    csendes tag

    válasz asha07lcc #27031 üzenetére

    Sajnos amikor kerestem akkor nem találtam az interneten (bár valószínűleg csak rossz kulcsszóval tettem), de arra még minimum 1000 forint szállítás rájönne. Az önszabályzós nem hangzik rosszul, de abból csak 10-20 wattosat találtam.

    Továbbá még hozzátartozik, hogy három klímából kettőben van már fűtőszál, de ezek vezérlésével nem vagyok teljesen megelégedve, az egyik csak a külső hőmérsékletet nézi, kikapcsolt klíma mellett is fűtené a tálcát (com-klíma, bár használtan vettem szóval lehet eredetileg két hőmérő volt hozzá, mert nem a klíma oldalára szerelték). A másik (pannonklíma) a kalorifer hőmérsékletet is nézi, ez már egy fokkal jobb, de még mindig fűt amikor megy a klíma és amikor megy benne a venti akkor gyakorlatilag kifújja az elején a meleget. Most készítek egy okosabb vezérlést hozzá ami csak leolvasztó ciklus alatt fűt, még gondolkodom rajta hogy valahogy detektáljam-e a tálcahőmérsékletet és/vagy nedvességet a hőcserélő alatt (ez már lehet kicsit overkill). Ha már csak a leolvasztási ciklusra visszafogom az sem rossz, mert ha 0-24-ben megy a klíma, akkor azért a 240w-os fűtőszál (biztosra mentek) megeszik 5,7kw-ot.

    Jelenleg csak egy van felrakva nálam, a másik kettő a pincében várja a sorsát felmenőknél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák