Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    Topikgazda

    válasz Éne #132 üzenetére

    GYártó linkjét tudnál dobni, vagy típusszámot? Mert csak az áruházválasztó képig jutok a linken (pedig infosóvban látom, hogy mire utalna...)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • ledgeri

    Topikgazda

    válasz Éne #134 üzenetére

    Ó igen, kidobta... Milyen telót töltene vész esetén, és a vész alatt mire gondolsz? (úgy értem, hogy ha napközben annyira használnád, hogy ha nem bírná ki a nap végét, vagy arra, hogy feltöltöd, majd tatyiba, és ha elrabolnak és lemerül a telód ezzel tudod hívni a rendőrséget ;] )

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • ledgeri

    Topikgazda

    válasz Éne #136 üzenetére

    Inkább úgy értsd, hogy nem merem ajánlani, vagy nem merlek lebeszélni róla, mert nem használtam semmilyent se eddig külső akkuból -hiába én indítottam a topikot....-, viszont próbálok kihúzni olyan infókat -általában az emberekből - amik a témával összefüggnek, és a potenciális választ finomíthatják... lásd vész-esete kérdése...

    Viszont ha te vállalod, hogy megveszed, amelyik elsőkörben jónak tűnik, akkor lesz olyan infód róla, ami a topiknak hasznos: jó lett-e vagy sajna vacak, viszont a pénzedet kockáztatod...

    Nap mint nap látom itt ott az újabb fajta akkukat, viszont egyre többet hallok vissza abból is, hogy melyik milyen, anélkül, hogy én tapasztaltam volna... én így állok a témához... (a jó kis 5530-om eltötymörög készenlétiben 10 napot, bodottáá)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • barnade95

    tag

    válasz Éne #136 üzenetére

    Én megvettem a legkisebbet, használom, teljesen jó. Bár mondjuk nem tudom, hogy mit lehet egy külső akkumulátoron elrontani :)
    Egyáltalán nem igénytelen (sőt), össze van rakva, adnak hozzá USB-kábelt is. Egy picit lassan tölt, habár én 750mA-es töltőre tettem, és 1A-st javasol.
    Az ár ne rémisszen meg, bevezető akció, 50%-os, aztán júni 11 után föl fogják csapni az árát ugyanúgy (Tesco-ban dolgozom, azért tudom). Ha meg mégse jön be, 28 napon belül visszaveszik kérdés nélkül.

    Én egyébként az enyémet úgymond vezeték nélküli töltésre használom :D Úgy néz ki a szobám, hogy az ágytól a legközelebbi konnektor a szoba túlfelén van, és mindig éjjel rakom föl töltőre. Úgyhogy vagy töltöm a telefont, vagy ott van mellettem. Most így viszont nappal föltöltöm a külső akksit, míg dolgozok, vagy nem vagyok otthon, este pedig simán rátesztem a külső akksira, és ott is van mellettem meg tölt is. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Pici

    tag

    válasz Éne #134 üzenetére

    Én a közepes 4400 mAh-s verziót vettem, a legnagyobból már nem is maradt kint a polcon mire odaértem vasárnap délután. Doboza szerint van hozzá kábel, na az enyémben nem volt, persze a boltban nem kukkantottam bele, gondolom valakinek kellett. Szerencsére van jópár USB-MicroUSB kábelem.

    LG Optimus F6-hoz szerettem volna egy tartalékot, mert bringás app-ok, navi, útvonalmentés, kijelző max-on, 4G stb. azért nyúzza rendesen az amúgyse gyenge 2460-as akksiját, gondoltam ezért az árért kár lenne kihagynom, pláne ha menteni szeretnék majd egy napos Balaton körbetekerést is.
    A csomagolásból kibontva a telefont 5%-ról 100%-ra feltornázta ~3 óra alatt és 2. jelzésig merült le, utána még nyüstöltem a telefont miközben rajt volt a Powerbank, így merült le teljesen. Éjjel töltőre tettem, azóta nem volt használatban.
    Egész jó kis fémborítás van rajta, nem éreztem melegnek töltéskor. Kék színű a visszajelzés, mikrokapcsolós nyomógomb van rajta.
    Van a bemeneti oldalán egy fehér LED is, lámpának is használható. :D

    Neten ezt a leírást találtam csak.

    Mivel egész új így csak ennyit tudok róla elmondani.

    Xiaomi 12T Pro 5G [8/256] / Amazfit T-Rex 2 / H96 Max X4 [4/32] (CoreELEC)

  • ledgeri

    Topikgazda

    válasz Éne #142 üzenetére

    :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák