Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz #98593280 #45027 üzenetére

    Szia !
    Tisztelem a munkadat, de nem ertetted meg az irasom lenyeget !

    1. Amire a kollega anyosa hasznalni fogja, arra az esetre az ITX konfig es ATX konfig kozott semmi kulonbseg nem lesz. (nem hiszem azt sem, hogy gyarkan kell turkalni a hazban csatlakoztatas celjabol, de az emlitett hazakban az emlitett konfig mellett ez is konnyen megoldhato, mert boven lesz hely...)

    2. Emlitettem, hogy amennyiben a konfiguracio olyan, termeszetes a nagy, szep haz, hiszen ki lesz hasznalva a funkcioja.

    3. Az altalad emlitett hazak erteke kozel sem egyenlo a CM 130 13e ill. FD 304 20e Ft-os araval...

    4. Es nem szertenem megbantani a kollegat, de ha megnezed, az altala linkelt haz (velemenyem szerint) egy kifejezetten ronda, egyszeru, multidezo darab...

    Ui.: van nagy hazam (ami nekem mar tetszo darab - CM690II Adv.) igen-igen szep konfiggal, aminek a toredeket nem tudnam beletenni a 130-ba, de nem is egy a "felhasznalasi koruk", funkciojuk.

    Nekem a CM 130-ban is van Blu-ray olvaso, SSD es 2 db 3,5"-os HDD... - es barmit tudok csatlakoztatni anelkul, hogy kivennem mondjuk a tapot (igaz, nincsen benne dedikalt VGA, az valoszinuleg megnehezitene.)

    Udv.: Viktor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák