Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz nzozz #27905 üzenetére

    Az alkatrészek felsorolása már nagyrészt meghatározta hogy milyen házat lenne érdemes hozzá ajánlani. Egyik VGA kari sem melegszik túlságosan, szóval nagy hűtésre nincs szükség.

    Az i5-ös gépbe viszont 3 db HDD kerül. Ezért ajánlottam neki gumis felfogatású házat és főleg 90 fokkal elfordítottat, hogy a sok HDD sata és táp kábel ne legyen elöl, hanem hátrafelé takarva.

    A fent leírt gondolatsor bennem a 10K-s Sharkoon vonalat és a 20k-s minőségibb kategóriát jelölte ki. Én ezt ajánlom. Persze ettől még kerülhet mindkét gép 3eFt-os kodegenbe is. Én csak ajánlok, mert van tapasztalatom és egyébként a kezeim között járt a Merc Alpha, a TT MS-I és az RC430 is, utóbbit elég sokáig használtam is:) Régebben... :R Az a Silverstone kuckó pedig egy basic széria, nem lehet tőle sokat várni. Amúgy a drágább Silver. házak sokkal jobbak, pl. a PS07 mATX-es, az nagyon tuti!

    Azt is hozzátenném, hogy ha a 12-13 ezres árvonal a cél, akkor az általad ajánlott 4 darab háznál ezek jobb vételek, mert mindegyikben van kábel support, sőt az Ostrog-ban gumisak a HDD szárak is:
    XIGMATEK Asgard Pro
    ENERMAX Ostrog

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák