Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny Cage

    addikt

    A napokban nézek egy komplett táp ill. házcsere elé, konkrétan a régi noname zúgó-bugó, nehezen szerelhető házamat szeretném egy kicsit jobb, kicsit esztétikusabb, kicsit jobban szerelhető és legfőképp kevésbé zajos burkolatra cserélni.

    Egy jó választásnak találtam a Thermaltake Tsunami Dream házát, de a napokban hallottam róla némi rosszmájú pletykát, ami kicsit elbizonytalanitott. Konkrétan azt, hogy a ház hűtése a specifikációkkal ellentétben egyáltalán nem halk (ez nyugtalanit a leginkább, a legtöbb helyen ennek ellenkezőjét olvastam), nehezen szerelhető (nekem ez is egy fő szempont) és hogy az aluminium burkolat annyira vékony, hogy azt is meghallani, ha rászáll egy légy.

    Másik választottam talán az Antec P180 lett volna, de több helyről is elég aggasztó véleményeket hallottam arról is (ráadásul drágább is), igy most kissé bizonytalan vagyok. Vizhütés nem érdekel, egy relative halk, esztétikus, jól szerelhető házat szeretnék, táp nélkül. Jó választás ez a Tsunami?

    (A táp esetében azt hiszem jól választottam: FSP ZEN 300W. Halk is (passziv hűtés), állitólag jó is, ez nekem egy tápnál máris minden igényemet kielégitette.)

Új hozzászólás Aktív témák