Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    Sziasztok!

    1/A. Páromnak keresünk gépet amit hordozni is tud majd a tanulmányai során. Tehát a szokásos műanyag "foshalmokat" kerülném mert nem merném belerakatni vele a hátizsákjába.
    Jelenleg egy ezer éves TN kijelzős Dell-je van amiből már az akkut is kivettük és hálózatról üzemel otthon ágyban sorozatnézős gépként egy SSD-vel. Ezt csak az igények feltárása és a "miheztartás" végett. :DDD

    Nekem jelenleg egy Huawei matebook D14-em van Ryzen 5 3500U,8GB,256GB.
    Évek óta hátizsákban hordom, irodai munkára, egyetemre és médiafogyasztásra is használom, maradéktalanul elégedett vagyok vele.
    Találtam neki egy ilyen gépet elvileg kis esztétikai hibával 100.000ft-ért vagy patika állapotban 120.000-ért. Találhatunk ennyiért jobbat? Természeten használatan keresünk, 13-14" kijelzőmérettel és mindenképp SSD-vel a full fapadnál egyel jobb kijelzővel.

    1/B. ha "megvenné" tőlem az enyémet és én vennék egy 2019-es matebook X-et i7-8550U, 16GB RAM, 512GB SSD-vel 145-ért az jobban megérhetné? itt ha van jobb alternatíva ennyiért azt is szívesen fogadom.

    Köszi a segítséget előre is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák