Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz spati3 #20395 üzenetére

    Ha nem kell a 7.1, akkor inkább X-Fi HD USB.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    válasz spati3 #20395 üzenetére

    Nekem volt mindkettő, 2 évig használtam Xonar U7-et, most pár hónapja X-Fi HD-re váltottam.

    A Xonar U7 szerintem összességében jobb volt, de az X-Fi HD állítólag hosszabb élettartamú (meg is döglött a Xonar-om egy gyakori típushibával). Hangminőségben lényegi különbséget nem érzek köztük, az szerintem mindkettőnél rendben van.

    A Xonar a kimenet váltásokat kezelte sokkal jobban, mint az X-Fi, volt egy fizikai gombja rá, az X-Fi-ben pedig ki-be húzkodni kell a fejhallgató kábelét, a Xonar külön elmentette a hangerőt hozzájuk (X-Fi-n átváltasz hangfalról fejhallgatóra, és vagy eszedbe jutott előtte lehúzni a hangerőt, vagy megsüketülsz), továbbá a Xonar szoftvere is sokkal jobb, az X-Fi gyakran crashel, néha fél perceket gondolkozik azon, hogy a windows hangerőszabályzót megmozdítom (kimenet váltás után), néha nem talál magára windows induláskor (ez már nem a kábel hibája, a driver bénázik néha valamit), stb...

    Összességében én inkább Xonar-t vennék, de számítani lehet rá, hogy 2-3 év alatt meg fog dögleni (tele van vele az internet). Ha szerencséd van, akkor garancián belül, ha nem, akkor úgy jársz mint én. Egy kicsit bánom, hogy nem azt vettem a régi helyére, de igazából az X-Fi is megfelel a célnak, csak macerásabb használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák