Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dolphine

    addikt

    válasz schawo #12043 üzenetére

    schawo
    Nincs gond a driverrel Win8 alatt. 8.1 nincs fenn, úgyhogy passzolok. Lehet, hogy hamarabb ijedtem meg, mint kellett volna?

    Melorin
    Érdekes módon, csak az oldalsó hangfalak zúgtak, de nagyon! Ha kihúztam, akkor megszűnt. Most, hogy visszavettem a hangfal hangerejét, semmi!
    Tény, hogy a kábel is közrejátszik. Na innen off, de érdekes sztori következik! :C

    Adott egy ASUS Xonar DX és Creative Inspire T7700. Mivel szerettem volna normálisan összekötni a két eszközt, ezért rendeltem aranyozott jack dugókat! Meg is érkezett, egy barátom, pedig összeforrasztotta! Más az összekötés közben gondok jelentkeztek. Némelyik csatorna nem szólt. Ekkor úgy döntöttem, hogy elkezdem tesztelni, hogy biztos a kábellel van-e a probléma, vagy valami más gond van! Másik eszközökkel teszteltem, mire eltört (!) a jack dugó! A csatlakozó vége benne maradt! Anyázás és mérgelődés után egy barátomnak sikerült kiműteni a hibás alkatrészeket! Átmeneti megoldásként a régi Creative Audigy 2 ZS kábelét használtam, melynek az egyik oldalát három csatlakozó van, a másikon négy + egy másik kábel. Tehát úgy néz a dolog: Hangkártya részen - 1 db sztereó csak dugó, 2 db 3 eres jack dugó + 1 db sztereó jack dugó. A hangfalnál: 4 db. jack dugó. Ha kihúztam a plusz kábelt, akkor a zúgás megszűnt, illetve, most, hogy lejjebb vettem a hangját. Remélem érthetően fogalmaztam!

    Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Új hozzászólás Aktív témák