Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyomman

    aktív tag

    Sziasztok!
    30.000 Ft alatt (esetleg kicsit fölött) teljes európa térképes GPS-t szeretnék venni. Annyira nem értek hozzá, ezért kéne az itteni segítség.
    Először is néztem Tomtomot, ami ebben az árkategóriában van, viszont úgy hallottam, hogy annak a navigációs szoftvere elég ratyi, van valakinek erről tapasztalata?
    Aztán néztem kicsit nonamebb GPS-t (Alcor Mando, nem tudom ismerős-e valakinek). Az döbbentett meg, hogy amíg egyes GPS-ekhez 1 GB RAM-ot írnak, ehhez mindösszesen 64MB-ot. Valamit én olvastam volna félre, vagy tényleg ekkora a különbség (meg egyáltalán: tényleg kevés az a 64MB egy PNA-nak?)
    A legjobb természetesen IGO8-as szoftverrel felvértezett PNA lenne. Navonnál vagy Navigonnál (nem emlékszem már pontosan, annyira egyforma a nevük) van olyan (ezt egy elektronikai szaküzletben magyarázták), hogy a térképfrissítés 2 évre negyedévente 25 ropi. Ergo egy új GPS ára körülbelül. Ez az IGO-nál is így menne? Vagy mennyire szükségs egyáltalán az a frissítés?
    Túl sok a kérdés tudom, de remélem van kai, tud válaszolni akár az egyikre is, az is nagy segítség lenne.

    Cogito ergo sum

Új hozzászólás Aktív témák