Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Pityu. #89714 üzenetére

    Én valahogy nem pont ilyenre emlékszem. Talán a skorpió logó fehér lehetett rajta, de már ilyenből is annyi félét gyártottak, hogy a webes képek alapján sem tudom 100%-ra belőni melyik.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Pityu. #89714 üzenetére

    "szóval tapasztalatból mondom,hogy nem szar"

    Nyilván minden viszonyítási alap kérdése, mindenesetre 10 pénz azért a cuccért vicc.

    "garancia gondolom fontos"

    Egy egérnél annyira nem, ha nem ugrasz fel gondolkodás nélkül minden frissen befutó vagonra.

    Endgame Gear XM1: igen, ajánlott, de a sima XM1-et nem már nem éri meg megvenni (hacsak nem nagyon nyomott áron, de a 15 semmiképp sem az) számos olyan apróság miatt, amit az újabb revíziókban orvosoltak (jobb kábel, jobb kapcsolók, jobb talpak, jobb tapintású műanyagok – az utóbbi kivételével amúgy mind fillérekből cserélhető high-endre, de összadódik az áruk). Hardverprón van egy megbízható arc (két Ducky billencset vettem már tőle, effekíve harmad, illetve féláron), aki 10-ért árul vadi újat, onnan a fehéret érdemes választani (V2), mert jobb a kábele, mint a feketének, és a burkolata is kevésbé csúszós. Amúgy meg az XM1r-t, és hamarosan itt a wireless XM2w, ami vezetékmentes volta ellenére végre faragott abból a fránya 70 grammból.

    Ettől függetlenül palm griphez nem kifejezetten passzintanám (van is ilyenem, plusz az r-ről szóló, feljebb linkelt tesztet is én követtem el, ergo nem hasra ütés); ez elsősorban claw gripekhez való forma, és ott benne is van ergonomiailag a top 3-ban.

    Na szóval: a 15 pénz + 18 cm-es kéz + palm grip szinte könyörög egy G-Wolves Skoll Miniért (G-Wolves Skoll SK-S), merthogy pont ennyire van most leakciózva a Pixelnél, ráadásul három szín közül is választhatsz. Nagyon, nagyon jó ár. Olyannyira, hogy vettem is egy Sakurát, a sztenderd piros/feketémet meg eladtam. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák