Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rexton

    tag

    válasz Tengri #76156 üzenetére

    Szia!

    Igen, van egy Razer Naga Trinitym. Lassan 1 éve van meg, de nem használom folyamatosan, néha bekattanok, és olyankor cserélgetem az egereimet. :) Nekem személy szerint nincs magával az egérrel semmi problémám, az egyik legjobb szenzor van benne, az oldalgombjai fantasztikusak szerintem, kicsi a traveljük, nem nyikorognak, nem lötyögnek. Mondom mind ezt úgy, hogy magát a márkát egyébként egyáltalán nem kedvelem, voltak a cuccaikkal régen bajaim, de a Naga Trinity teljesen más kategória. Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni ellene(és úgy általában a Razer termékei ellen), az az, hogy a Synapse nélkül nem tudsz elmenteni világítási profilt az egér memóriájába. Vagy ilyen cyclében változnak a színek, vagy ki tudod teljesen kapcsolni, de egyedi beállítást nem lehet elmenteni. Amint kilövöd, vagy letörlöd a Synapseot, már áll is vissza a gyári színsémára. Amíg megy a háttérben, addig persze azt állítasz be rajta, amit szeretnél, de ennyi pénzért elég nagy p@rasztság szerintem, hogy nem lehet elmenteni saját színezést... A DPI beállítást, és a makrókat viszont tárolja. Esetleg fel lehetne még a súlyát(120 gramm) hozni negatívumként, de ez elég egyénfüggő, hogy ki mit preferál. Én pl. személy szerint jobban szeretem a kicsit nehezebb egereket, mint a könnyűeket. A Glorious model O súlyától(és méretétől is) például megőrültem, attól függetlenül, hogy egy eléggé kiváló termék egyébként. Nem vagyunk egyformák na. :) Szeretném megjegyezni, hogy az, hogy mennyire kényelmes NEKED, azt én nem fogom tudni megállapítani helyetted. Ki kell próbálnod.

Új hozzászólás Aktív témák