Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz dobragab #45774 üzenetére

    Valahogy nem akarom elhinni az ajánló listájában lévő egerek mindegyikének tökéletesen alacsony LOD-ja lenne. Pl hogy csak egy példát említsek amit most találtam: Kana v2-nél úgy látom elég nagy probléma van belőle [link], ami ha egy átlagos teszternek feltűnt, akkor nekem kb borzadvány érzés lenne... Közben kikerestem a sensei raw-nak elméletileg 2 mm-es LOD-ja van, tehát ennél alacsonyabb kellene. Zowie-knál találtam ilyen gombokbenyomva usb-be bedugós állíthatóságot a LOD-ra, a legalacsonyabb beállítással szöveten állítólag 1 cd-nyit már nem érzékel, ami ha minden igaz 1 - 1,8 mm között van valahol, ez szerintem már elfogadható lenne nekem, de nem vagyok benne egészen biztos.

    Keresgélés közben rájöttem, hogy sensei raw-nál nekem a jobboldali gombok is zavaróak voltak, mert a szorítós fogással mindig be-be nyomtam a gyűrűs ujjammal, ami nem nagy probléma, lévén nem volt rábindelve semmi, de mégiscsak zavaró volt. Az az érdekes, hogy nem is nagyon találok olyan egeret, aminek a jobb oldalán ne lenne gomb. Egyet találtam: SS Rival. De ahogy látom 2 verziója van 100-as és 300-as jelzéssel. Nekem a 100-as jönne be kinézetileg, de nem tudom annak a szenzorára is érvényes-e az ajánlott jelző? Vagy mindkettőnek ugyan az a szenzora és csak a kinézet más?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák