Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Tegnap meghozta a posta az Omron D2F-01F kapcsolóimat falcoon kollégától. Korrekt és gyors, ajánlom mindenkinek.

    Az egér csúszótalpjaim is befutottak jaffa 2843 kollégától, profin kivágva az egeremre ( DeathAdder 3.5G ), kétoldalú ragasztóval ellátva. Ő is maxi korrekt és gyors volt, ajánlom mindenkinek.

    Ma ki is cseréltem a kapcsolókat is és a talpakat is. A gombok sokkal jobbak lettek bár hangosabbak, az egér is jobban csúszik az egérpadon.

    Ami furcsaságot észrevettem az az hogy az egér bal klikkje gyárilag sokkal érzékenyebb volt, gyorsabban/rövidebb úton járt mint a jobb. Azt hittem ez gyárilag direkt van így, zavart is de 2 nap alatt kb megszoktam. Most kapcsoló csere után egyforma a két klikk, tényleg sokkal jobb és ahogy nézem a két kínai omron bár egy típus másik széria talán, teljesen máshogy kattannak, más őket lenyomni. Azért ha nem cserélem a gombokat simán belenyugszom ebbe a különbségbe, aki nem tudja vagy akarja annak is ilyen marad az egere. Én azt hittem hogy a Razer azért prémiumabb termékeket gyárt. Magával az egérrel teljesen meg vagyok elégedve, eddigi legeslegjobb egerem, most meg már pláne csak azért ilyen bakikat ezen az árszinten nem kéne szerintem csinálni... Mellékelek pár képet.

    Az új gombok már beforrasztva, gyárihoz képest nem lett rossz a forrasztás szerintem.

    Új talpakon:

    (kb dupla olyan vastag mint a gyári, 1 mm-es verziót rendeltem)

    És akkor a két különböző Omron:

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák