Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    Na, most mi legyen? Nem tudok dűlőre jutni, jöhetne input.

    eBay / apró most nem játszik, mert magor bótos számla köll és az úgy majd igen jó lesz nekem.

    Szóval ugye max. 75 g (új Abyssus ki is esik a 80 g-jával), minél kevesebb gomb és minél kevesebb gond. Nem kell 87 km/s, mert úgyis accel-lel játszom. Egészséges 1,5-2 m/s legyen meg.
    Fogás claw-fingertip hibrid, bár a súlykategória ezt már sejteti.
    Az, hogy hány dB-en üvölt a jobb klikk, amikor éjjel a lovelynymphets.com-on kattintgatok ezerrel, totál érdektelen, ahogy a görgő silentninja suhogása vagy Zetorg traktor kardánműtengely hangja is. Görgessen, oszt csá.
    Nem-braided kábel előny.

    Keret: Deák bátyó félbevágva.

    Jelenleg két választás van, mindkettő 3050-es Avago-ra épül;
    a) SS Kinzu v3
    b) ROCCAT Lua

    A szenzor kielégítő 1000 cpi alatt. Némi prediction, böszme LOD, 1000 cpi felett egyre fokozódó jitter. Első /care, második tapefix, harmadik /care.

    Pontokba szedve, pro-kontra:

    SS:
    +bevált forma <3
    +nem braided kábel
    +csökkentett 3050 LOD, mert a szenzor az egér belsejében magasabb pozícióban van
    +77 g (eléggé határeset)
    +jól összerakottnak látszik
    (+support - eddig ez csillagos 5-ös)

    -ki tudja, mit csesznek el a FW-rel
    -lehetne kicsit könnyebb (mondjuk 7 g-mal - vagy 17-tel..)
    -ki tudja, mennyire lesz tartós
    -already discontinued : /

    ROCCAT:
    +még kisebb, mint a Kinzu
    +nem braided kábel
    +70 g <3, súlyra PONT jónak tűnik
    +forma (HALOVÁNY nyomokban felfedezni vélem az MX300-vonalat, leginkább profilból)
    +hozzáértőbb helyeken is RELATÍVE pozitív visszhang
    (+az "újdonság" varázsa)

    -ROKKANT™ : /
    -valószínűleg kellene tapefix, mert elég böszme a LOD
    -ránézésre nem egy igényfully csoda - bár bánná a *****, csak mennyen évekig
    -ki tudja, mennyire lesz tartós
    -forma (kicsit aggaszt a faránál kiszélesedés)

    Elvileg mindkettőnél 2 év gar.

    A tökélyre törekvést most feladtam, nyilván kompromisszumok is vannak a képben. Ezért sem küldetek magamnak egy vatta MX300-at a brunei szultánnal.

    Na melyik? Vagy jobb ötlet? Mert én már kifogytam. Kivételesen kifejezetten nyitott vagyok, amíg nem Gagyibályt, Trászt és egyéb hasonló műremekek jönnek szóba.

    NEM, G100s-ből elég lesz egyet szétverni a teraszon.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák