Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86322688

    törölt tag

    válasz tvamos #46005 üzenetére

    Canonnal kezdtem, volt egy tucat vazam, aztan mellete ket fuji, sony meg olympus es egy pentax, most ismet canon, 70d van, es eladtam az osszes milcet...az oly bitang eles, a fuji rohadt jo zajban es dinamikaban, a pentax iszonyu sokat tud, a sony nem fogott meg soha, a canon egyenlore tudja ami nekem kell.

    Apsc vonalon maradok.

    Stm, usm vagy nano usm obik alá sosem adom, a tamron 100-400mm izgat mostanaban, eglobalon egesz jo az ara.

  • #31733248

    törölt tag

    válasz tvamos #46005 üzenetére

    (#46005) tvamos

    Szóval az A6000 csak követő fókuszban gyors, egyébként nem az? Másik tévét nézel, asszem. :D

    (#46009) hibavissza

    "Amint UWA vagy valami használható fényrős tele irányában kell mozdulni már nincs miről beszélni."

    Mondjuk veszünk a Sonyhoz (vagy a Canonhoz) 229 euróért egy Samyang 12mm f2-t és meg is vagyunk? :) Fényerős, optikailag jó és olcsó egyszerre. Megjegyzem, egy Canon-bajonettes Sigma 8-16-ot használok Sonyn UWA obiként jelenleg, azt sem adják olcsóbban, ha Canon vázra veszed. ;) Fényerős teleként az A6000-hez csak a Sigma 50-100mm f/1.8 nyújt PDAF-et (adapterezve), az A6300-tól már a többi Canon-bajonettes obi is. Viszont az 50-100mm f/1.8-cal DOF és zaj tekintetében ugyanott vagy, mintha FF géped lenne, ami a nem FF MILC-mezőnyben gyakorlatilag egyedülálló.

    "Szóval írd meg légyszi, mitől jobb a Sony a6000 mint a Canon 200D. Én csak hátrányát látom."

    Kisebb, könnyebb, jobb magas ISO-n, több fókuszpont, nincs fókuszpontossági probléma, arcfelismerés, focus peaking, sorozatsebesség, ingyenes Capture One, nagyon jó vázra letölthető alkalmazások, keresőn keresztül 20-szor annyi fókuszpontja van stb... A fentiek közül bármelyik már önmagában is elég lenne ahhoz, hogy ne a 200D-t vegyem. Abból a gépből egyedül a kijelző kellene igazán, jó váz, de másik ligában játszik. Belenézel a keresőbe és 9 AF-pontod van? Ugyanennyit nézek a 8 éve bemutatott 550D-ben, tudom, milyen... :( Időutazás a múltba, komolyan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák