Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haralambusz

    tag

    válasz old gray #1534 üzenetére

    Hehe!

    Gemin2 az egy eszméletlen cooler!

    Volt itthon egy időben Scythe Infinity-m, aztán amint lehetett venni vettem egy Gemin2-t!

    Intel D915-ön mértem, Asus Striker Extreme lapban, házhűtő nélkül alaplap kirakva az asztalra!
    Sunbeamtech 1200rpm-es ventit használtam mindenesetben!
    Hát nagyon néztem! IDLE-ben 18 fokos volt Gemin2-vel :Y Infinity-vel 27 fokos
    Ezt 1 ventivel mértem oprendszer nélkül biosban!
    A második venti érdekes módon csak 1-2 fokkot hozott a Gemin2-n! :(((

    Striker Extreme ugye egy nForce 680i SLI-s lap ami nagyon de nagyon melegedős! Itt nyilvanánult meg a második venti szerepe... a bios értékek itt csalókák voltak... viszont a tűzforró, megérinthetetlen chipsethűtésből egy alig meleg borda lett!

    Még ilyen kis teljesítményű ventivel is komolyat hűt, ennek ellenére valamiért mégsem beszélnek róla az emberek...

    Majd ha megveszed... megér egy próbát... én nagyot néztem ezen is:

    Kiprobáltam az eredeti pasztájával, amit adtak hozzá... mondom biztos valami sz@r, nem nézett ki hüde minőséginek, nagyon mezeinek tűnt... Aztán láttam a hőfokokat és huh mondom b@zze ha ezzel ilyet hűt akor lehet rajta még javitani pár fokot a pasztával...
    Feltettem Arctic Silver 5-tel és 5 fokkot nőtt a cpu temp! :DDD
    Magyon néztem... felraktam még 2-szer újra...mondom biztos én bénáztam és rosszul tettem fel,de mindig ez lett a végeredmény... mondom: ilyen nincs...
    Próbaképp felraktam a Cooler Maseter pasztával az Infinity-t d ott ugyanolyan volt mint AC5-tel! :(((
    Nemtudtam hova tenni az egészet, kidobtam az AC5-öt és CM-et használom azóta... najó nem dobtam ki, de CM-et használom, azt legalább könnyebb lemosni! :DD

    Szóval ha ilyet veszel akkor tessék használni az eredeti pasztát.. illetve kipróbálhatnád hogy nálad is lehet-e ilyet tapasztalni! :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák