Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz dqdb #91668 üzenetére

    Én is hasonló státuszba kerültem velük. Igaz nem egy nagy értékű csomagról volt szó, csak egy set kapcsoló meg pár rugó, anno még tavaly novemberben rendeltem meg, kaptam hozzá tracking numbert de azok alapján még elküldve sem lett a csomag soha.

    CK David gyerekkel lett szerencsém sok körön keresztül levelezgetni, aki állította hogy ők feladták, de akkor volt valami nagy hóvihar ami elvileg bedöntötte a DHL-t és arra hivatkozott, hogy onnan van a hiba forrása. Miután vagy 2 hónap eltelt és nem kaptam meg a csomagot (sőt, közben a DHL is törölte a rendszeréből az egészet, legalábbis a tracking numberre rákeresve már nem dobott ki a rendszerük semmit), David beleegyezett a refundba. Nos a refundot azóta sem kaptam meg.

    Most a QK75N kapcsán lehet kerülök hasonló cipőbe, de ha ezt se kapom meg akkor már pipa leszek tényleg. QK75N-ből kétféle szállítási mód volt, nemtom már melyik volt az olcsóbb szállítási költséges, de arra neveztem be. Namármost ez nagyon elhúzódott mindenkinek, de az utóbbi hetekben vééégre ezeket a boardokat is kiküldték sok embernek, discord csatornára tolják fel a képeket.

    Én vagy egy bő hétig nem hallottam semmit az enyémről, hiába már bent volt a szállítmány CK-nél. Aztán nagy nehezen sikerült küldeniük egy emailt hogy feladták a csomagot és majd a futártól kapok emailt benne tracking infoval stb. Egy újabb hét eltelt, semmi infó, semmi levél semmi futárcégtől. Na akkor írtam a supportnak hogy ez normális-e, miért nem kaptam a futárcégtől semmit stb. na ahogy írtam nekik, még aznap este kaptam a DPD-től egy emailt hogy csomagot adtak fel nekem, benne tracking number, amiből egyelőre csak az látszik hogy a feladó létrehozta a csomagot. A furcsaság, hogy másnap kaptam a DHL-től is egy emailt hogy létrehoztak nekem egy csomagot, de most nem tudom hogy a két csomag ugyanaz lenne-e, vagy ez DHL-s dolog még a régi kapcsolókról szólna-e vagy mi a fene van.

    Úgyhogy most írok nekik hogy kiderítsem mivan, de sok bizodalmam nincs bennük hogy őszinte legyek...

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák