Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz steewcv65 #88223 üzenetére

    Egyelőre még szokom...
    Ahogy Mephike is tesztelt, a bal oldali oldalsó görgő nagyon beül, így amikor nem hátradőlve gépelek, akkor az én ferde kéztartásom esetén, aminél a hüvelykujjam az egér élén pihen, amikor felfele akarok tekerni, majdnem felborul mert ugye könnyű. :D
    Persze ha hátra dőlök és teljesen fel ül rajta a kezem, akkor rátenyerelve nincs ilyen gond, olyankor tökéletesen beleillik a kezembe...
    Meg a low profile billzetet is jobb ebben a testtartásban használni...
    Amit még szintén szokni kell, az maga a felület, mivel ha épp emelgetni kell, akkor az alakja+az anyag felület miatt kissé kiakar esni...
    A felső görgő a 3 soros módban kissé nekem kemény tekerni, így át kapcsoltam állandóra az ifinity módot. Ami tettszik, hogy a főnök M705-öséhez képest infinity módban ha le akarom nyomni a görgőt, nem tekeri el.

    Most amúgy próbálom kideríteni, hogy az oldalsó görgőm csak simán elkoszolódott, vagy gyárilag van vele valami, mert tekeréskor minden 6 inkrement után 3 inkrementet nem érzékel...lehet csak kenőzsír koszolta be az érzékelőnél...

    Bakker ezek a banana kapcsolók egyre jobban bejönnek, pedig elsőre azt gondoltam zavarni fog a hangjuk (kicsit olyan mint amikor általános iskolában a gyerekek zacsi csattogtatás hangot imitálnak hogy LAN partyn kicikizzék a monitorra nagyon rákoncentráló kollegát, hogy mit nézhet amikor épp nincs meccs :D ).

    De a Keychron banana még alacsonyabb mint a gateron barna, ez meg még szimpatikusabbá teszi...

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák