Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jocohun

    tag

    válasz vviktorr16 #61026 üzenetére

    Köszönöm a választ. Én is érdekesek találom mert ezelőtt ami volt billentyűzet az világított de az egy régebbi volt. Ha jól emlékszem akkor spidlink bill. A biosba tuti nincs kikapcsolva ErP nél mert aki össze rakta a gépem ő nem javasolta mert úgy hallotta hogy voltak problémák azoknál akik kikapcsolták bekavart a bill nél vagy mi. Most, hogy vettem új billentyűzet pár napig kikapcsolta a világítás leállítás után. Viszont az is érdekes, hogy most meg világít de azután meg nem. Ez az egérnél is volt egyszer. Megnéztem pl telefont bedugtam az usb portba és töltötte tehát feszültség van benne de a bill és az egér nem világít. Lehet hogy alapból ez a billentyűzet ilyen hogy nem kellene világítani és valamiért világít? Nem tudom. Azért is kérdeztem et mert garanciás minden hardver és ha pl alaplap hiba ez? Vagy nem? Még az jutott eszembe, hogy mielőtt megvettem a billentyűzet volt nálam kölcsön egy másik bill és az megbolondította a gépem mert leállítás után újra bekapcsolt magától a gépem. Viszont haverom nak semmi baja nincs vele aki kölcsön adtta.

Új hozzászólás Aktív témák