Keresés

Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Digitális detox a Nokiától

    ma Három új, 4G-s készülék közül lehet választani, ha valaki, elérhetőségre, de digitális disztrakció nélküli időtöltésre vágyik.

  • Mozgásban a 33 Immortals

    gp A legújabb bemutatóban egy boss harcot láthatunk a készülő roguelike játékból.

Új hozzászólás Aktív témák

  • vviktorr16

    tag

    válasz Jocohun #61009 üzenetére

    Nem tudom miért csinálja ezt neked, ha ez előtt nem volt ilyen, viszont ha a Bios-ban az ErP-t (power management alatt) bekapcsolod, akkor a gép kikapcsolt állapotában az usb portokra nem jut 1W áram, így a bill/egér nem fog véletlenül se világítani.

  • hevepapa

    senior tag

    válasz Jocohun #61009 üzenetére

    Nálam ennél is "viccesebb" a helyzet. Natec Genesis Rhod 400 RGB.Magyar kiosztással. A háttérvilágítást 9 módban lehet szabályozni. Nem szeretem a karácsonyfa feelinget ezért sima egyszínű háttérvilágítást használok. Az a fura helyzet van, hogy ha a gép kikapcsol vagy sleep módba megy, a 9-ből 7 módban kikapcsol a billentyű világítás is, 2 módban pedig a világítás marad, bár a numlock led elalszik. Természetesen a 2 problémás mód az amit használok. Single color és Custom mód
    Én ezt tervezési vagy vezérlési hibának saccolom, de a Natec support is csak mellébeszél.
    Hogy ez mennyire garanciás vagy nemgaranciás kérdés, azt nem tudnám megmondani, mert a billentyűzet egyébként nagyon jól működik, a világítás is rendben van - csak kikapcsoláskor marad a világítás de csak ebben a 2 módban. Szóval ez inkább csak bosszantó. Hab a tortán, hogy amikor vettem ez volt a boltban az utolsó példány és azóta sincs. Ha vissza is adnák az árát, most már csak 40%-al drágábban tudnék venni ilyet. Hülye egy helyzet.
    Ha valaki van ilyen típusú billentyűzete akkor megnézné, hogy Single color módban (Fn+5) lekapcsol-e a világítás ha alvó módba megy a win 10 vag yki van kapcsolva teljesen..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák