Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz MurdR #24142 üzenetére

    "Amiben az a legjobb funkció, hogy ha játék közben nem úgy jön ki a lépés ahogy én szeretném, akkor egy apró mozdulattal ripityára lehet törni üvöltés kíséretével, mert egyszer SPAR-ban vettem 6 darabot, 500/db áron. Még van kettő. :D"

    Nee! :DDD

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • haxiboy

    veterán

    válasz MurdR #24142 üzenetére

    Szia.

    Sajnos se a Cougarból se a Razerből (tudtommal) nincs magyar kiosztás.
    10k körül általában Logitech billentyűzeteket szoktunk ajánlani, esetleg a Bloody B120 ha találsz belőle magyart, de 1-2 hónapja már nagyon nehezen beszerezhető.

    Esetlegesen egy matrica szett tudná orvosolni az oda-oda pillantást, de ez ha háttérvilágított gombokról van szó csak rontana a helyzeten, keycapeket meg csak mechákhoz lehet kapni.

    Ha mechanikusat szeretnél és sikerül valahonnan egy magyar kiosztású IBM Model M-et beszerezni azonnal csapj le rá! Igaz ez nem háttérvilágított de szinte az egyik legjobb billentyűzet amit valaha gyártottak.

    (#24144) kalozhun100
    Tűrhető, viszonylag strapabíró billentyűzetek, de ilyen áron van jobb :K

    (#24146) nemmaradtnév

    Szerintem amint lehet kérd tőlük vissza a pénzt és csekolj le egy pixel-t vagy Media Martkot, szinte hasonlóak az áraik mint az aqua viszont Tesoro/Roccat márkák általában vannak náluk raktáron.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák