Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drachande

    tag

    válasz burriebonz #14286 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.
    Főleg játszok a gépen, ezt elfelejtettem mondani, keveset gépelek. Ebből a szempontból kellene Cherry mikrokapcsolót választanom. Én a Cherry MX Red-et olvastam kifejezetten játékra egyébként, ami lineáris lenyomású, de nem értek hozzá, csak most találkoztam először mecha billentyűzetekkel. Mennyire laksz közel? Ha jól értem, akkor Tapolca környékén laksz nem messze és elugorhatnék hozzád kipróbálni a te mecha billentyűzeted?
    90%-os kedvezménnyel utazok, bárhova el tudok utazni kb fillérekért, ezért ha esetleg valaki vagy valakik lennének olyan kedvesek és felajánlanák azt, hogy elmenjek hozzájuk és kipróbálhassam a mecha billentyűzetüket nagyon megköszönném.

    Igen, a kipróbálgatás a legnagyobb probléma főleg egérben és billben. Az egeres topikban olvastam például, hogy az egyik srác felajánlotta, hogy X összegért (mittudomén kb 500-1000 ft) végig lehet próbálgatni az egész készletét. Van neki vagy 100 rongyos egérkészlete, a Razer deathaddertől a CM spawnig mindenféle. Egy ilyen hely nem lenne rossz billentyűzeteknek sem. Én is a kipróbálgatásánál voltam a bajban, így látatlanban rendeltem egyet. Szerencsére bejött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák