Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz Mr K #64001 üzenetére

    Én már 3 napja nyüstölöm az MX Keyst és imádom. Egy ollóst, Cougar 200k-t váltott nálam teljes megelégedésemre. Sokkal jobb minőség, nagyon jó érzés gépelni rajta, szinte néma. A billentyűzet teljes, szal van NUMPAD is, de még igyis meglepően apró. Futólag volt nálam egy CM 550k és újfent rájöttem, hogy a mechanikus billentyűzetek nem nekem valók. Az ehhez képest egy hajó :)

    Ugye nem magyar, viszont a kiosztás ugyanaz, mindegyik ékezetes betűnek megvan a helye. Rendes méretű az enter, szép nagy az ESC key. És nem tudom hogy, de megérzi ha a kezedet a billentyűzet felé közelited és bekapcsolódik a háttérvilágitás (anélkül hogy hozzáérnél), és még vezetéknélküli is. :D Van benne dedicated logout gomb, a capslocknak helyben, a gombon van visszajelzője. Az altgr elég nagy gomb, mivel cmd/altgr, de mivel windows ezért simán csak egy nagy altgr :) Egyetlen hiányossága h nekem nem elég meredek, illetve kéne egy csuklótámasz de alzán nem találtam olyan kiadást amivel együtt adják, külön meg 6-7 ezer forint.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák