Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holodp

    aktív tag

    válasz dqdb #49416 üzenetére

    Akkor azt hiszem, hogy a WASD-t lecserélem a mellékelt pótkupakokra. :U A többi szerintem bírni fogja. Egyébként például ebben a CK550 jobb? Vagy teljesen mindegy, előbb utóbb az is lekopna?

    Világítás:
    Nálam olyan a számítógépasztal, hogy nem tudom a billentyűzetre irányítani, azt mindig pont árnyékban van, még a monitor fénye sem esik rá. De ha a lámpa rá is világítana, akkor sem csak az a 2-3-4 gomb fénylene, amit keresnem kell. :P Mondjuk a 7-8-9-es gombokat nem találom el ballal a WASD-ről, ahhoz mindig le kell néznem, és ha csak halványan világít kizárólag az a pár gomb, akkor a fénye sem bántja a szemem.

    Egyébként a világos billentyűk kikopását én is sajnálom. De hát 60 ezer Ft-ot meg már azért nem adok ki billzetre. :(

    U.i:
    Sikeresen elértem a CM Hungary-t a CK550-ekkel kapcsolatban, és ez a válasz érkezett, remélem nem bánja, hogy ide bemásolom:
    igen, hajón vannak, sajnos alul kalibrálta mindenki a fogyást belőle és a megnövekedett igény miatt a gyártás is lassabban ment, de most már hamarosan érkeznek és elérhetők lesznek.

    Szóval aki kitartó, annak már talán nem kell sokat várnia.
    Még azért én is átgondolom, hogy rápróbáljak-e.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák