Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Integrale #79684 üzenetére

    :R
    Ez a legrosszabb az autókeresési mizériában. Mindig vannak személyes példák kb mindenre. Eddig kb minden létező típusról volt legalább egy ember aki azt mondta, hogy istenkirály a gép és azt hogy pénztemető az életbe nem venne többet olyat. :) Szal ez alapján nehéz dönteni... Persze ha millióim lennének nem lenne gond, de sajnos kevésből kell kihozni a maximumot.

    Igazából nézzük a szélsőségeket.
    1.: Veszek egy 98-2000-es Swiftet. És elautókázok vele kellemesen, ha költeni is kell rá, ami elvileg igen ritka, akkoris bagóért megúszom... persze kényelem vezetési és esztétikai élmény nulla a köbön. De legalább elvisz a-ból bébe és olcsón.

    2.: Vagy veszek egy nekem tetsző közepes autót, ami lehet a Mondeo, Galant vagy épp most ez az Alfa. Kockáztatok mert ennyiért tényleg ki kell fogni a jókat. Lesz egy olyan autó amit szerethetek, ami kényelmes, jól megy, jól érzem magam benne és jó érzés mikor vezetem. De lehet, hogy egy-egy szerviz alkalmával majd pár hónapig össze kell húzni a nadrágszíjat, sőt akár az is, hogy egy rövid időre le kell tenni az autót amíg megkeressük a szervizre valót...

    No, ez persze a két szélsőséges eset, de én még így is azt mondom, hogy még így is inkább a 2-es lehetőséget választom!

    @nyogo83:

    Köszönöm. Azért ez "ejha!" kategória! : o A kétévente plusz 150-200k az már elég durvának hangzik... átgondolom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák