Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz wwhy #213177 üzenetére

    Hát Kamiq-ot nem láttunk, mert azt mondta az eladó, hogy már nem férnek hozzá :F De majd jövő héten. Egyszer ültem benne, akkor nem tünt puritánnak, ellentétben a Scala-val, amit meg tudtunk nézni. A csomagtartó elég picinek tűnik, de most egy Insignia kombink van, lehet nem azzal kellene összehasonlítani :)
    Az ülései meglepően kényelmesnek tüntek, szerintem picit jobbak, mint a Kia-é. Ami viszont nagyon meglepett, hogy milyen nagy hely van hátul benne. 192 cm vagyok, de bőven elfértem magam mögött. (Nyilván a csomagtartó az, amivel kisebb, mint egy Octavia). Viszont belül nem tűnt olyan modernek, ez számomra csalódás, viszont ez nyilván felszereltség kérdése. Amibe ültünk az egy 1.0-s alapfelszereltséges model volt, viszont az ára is.

    Qru: Egyik haveroméknak Kamiq-juk van, szintén 1.5-s benzines motorral és azt mondta, hogy jól megy. Simán viszi a 150-et, még a 170-t is, valahol ott fogy el az ereje. Amire nekem kell, arra ez a teljesítmény jó, bár továbbra is hihetetlen számomra, hogy 1.5-tel meg tudja csinálni az autó.

    cappa72: :D igen, hétfő délután már Volvos videókat nézegettem, mert láttam 1 szem V60-ast (az újabbak közül) 10M alatt :D De most megint egy használt Superb-val szemezgetek... Az azért mégis csak Superb...

    MIndenesetre a jövő héten visszamegyünk a kereskedésbe megnézni a Kamiq-ot is.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák