Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HKorn

    addikt

    válasz Mágus2 #161131 üzenetére

    Főleg amikor a sokkal komolyabb használtban mindjárt kiderül valami sokkal komolyabb szervizköltség, mert pont sikerült belenyúlnod, akkor meg lehet fejet vakarni, hogy mégiscsak jobb lett volna a kisebb de új.

    Én is inkább újat vennék, mint bizonytalan előéletű használtat ugyanannyiért.

    Run&Ride

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Mágus2 #161131 üzenetére

    Tavaly adtam el egy 2013-as i30 kombit, valós 100 e km-el még garisan, 4hónapig kerestem 200 km sugarú körben, ez volt a legjobb állapotú amit ez idő alatt felleltem. 10 hónapig volt nálam és több dolog derült ki amivel nem lehetett számolni, mind az előző tulaj sara. Egy oldalon át sorolhatnám, de hagyjuk.
    Mostani i20-at 2 évesen vettem 58e km, magyar, hyundai szalonból.
    Itt is kezdenek előjönni a hagyagság nyomai. 3hónap után már majdnem kintről hozattam be egyet, mert nem találtam megfelelőt
    95 % helyben/országúton járok egyedül, 2-20 km távolságokat
    Sokszor úttalan utakon és 3,5-4 méter széles utakon ahol meg is kellene fordulni.
    Az i30 kombi mérete miatt sokszor beszívtam, hasmagassága és tengelytávja miatt 3-4 x is leértem vele, volt, hogy fel is ült, nagyon vigyázva is.
    Volt ezek elött 2db új autóm, mindkettőt szerettem, 5,5 évig volt meg mindkettő, 11 év gondtalan autózás.
    Elötte is mindig volt bajom a használt autókkal.
    Ha nem lenne ilyen elbacott a magyar használtautópiac akkor vennék 2-3 éveset, de meguntam.
    bitpork: nem a 0-100 a lényeg benne, hanem a motor karakter és, szeretnék minél nagyobb ccm-et a tartósság miatt, meg az, hogy 75 vs 100 ló, mennyire nem is csak a lóerő számít

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák