Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz -v- #13010 üzenetére

    nekem 2000be volt egy balesetem. M7es balaton felé vezető szakaszon. Megállt előttem egy suzuki belső sávban blokkra fékezett, rosszullétre hivatkozott. akkoriban még 110 volt a max, 130al mentem kicsit fékúton kivül voltam éppenhogy megtoltam a hátulját, talán még a lökösön se látszott volna nagyon, de kb hogy feleszméltem mi történt hátulról belémrohant egy polos aki olyan erővel lökött bele az előttem alló kocsiba hogy az enyém elejé + persze hátulja és az előttem lévő hátulja is full összetört (megjegyzem 1.0 swift volt) két embert vettek elő. Engem meg a mögöttem levőt. Engem mert féktávon kivül voltam, meg a polost aki belelökött másodjára de sokkal durvábban az előttem levőbe. Ő lett a nagyobb hunyó én a kisebb. Akkor megtanultam, hogy vigyázni kell a fékúttal illetve bármibe mész bele az esetek nagytöbbségében a hátsó viszi el a balhét..

    [rvilike]: a te storyddal ne keverd össze. Ott elsőbbség adási kötelezettséged volt (talán táblád is volt) mivel felsőbbrendű úton haladó jármű elé hajtottál ki indokolatlanul. Ebben az esetben pedig nem tartozik elsőbbség adással a mögötte haladó felé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák