Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Flashback #128020 üzenetére

    En rosszat semmit nem talaltam erröl a motoron a neten :N 160k km el vettem, most 215k van benne. A valto (amit egyebkent nem csak ebbe a tipusba, es nem csak opelbe epitettek) viccelte meg az elözö tulajt. Csapagya anyaghibas es kb 140 körül szetesett neki palyan. Amugy full user error is, mert hallani lehet a hibat eleg feltünöen...nyilvan lesz@rta. 2000 euroba került neki, mert szetment sok minden a valtoban. Sajnos a hibat orvosoltak, de csak a szarra ment csapagyakat csereltek ki, szoval nekem a maradek csapagyak is elkezdtek surrogni....szedethettem szet es csereltethettem ki a maradek csapagyakat...200k.

    Ezen kivül az EGR kipufogogaz hütö szelep rozsdasodott be, ami miatt gyakran kigyulladt a szerviz kulcs lampa menet közben, de tünet nem volt....ez szivatott egy darabig, mire kitalaltuk mi a baja, de aztan azt a berozsdasodott szelepet kiszedtek es a hiba megszünt. Sajna ez is altalanos hiba. Javitasi költsege bagatel.

    Plusz egy xenon trafo halt meg + kapott uj izzokat is (azok meg vilagitottak ugyan), de 6 ev utan ez normalisnak mondhato :)

    Motor/turbo/futomü....minden prima. Teljesitmenye is oke a 110 lo hoz merten....fogyasztasa 6 liter vegyesben.

    Nem döntenek mashogy most sem :)

Új hozzászólás Aktív témák