Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz tresh #102081 üzenetére

    na de még is szépen szedi a lábát nem ?

    Mert a teljesítmény gyorsít, nem a nyomaték :) És nem amúgy, nem annyira megy.

    v6 ba csúnya lenne ha nem lenne nyomaték

    Mazdának volt 1.8-as V6-osa, abban nincs :D

    Én arra akartam utalni amikor jön a sz*rrá hackelt racsing hondaboy-ok az 1.6 1.8 betegággyal ami fénykorában sem volt egy erő bajnok nyomaték terén akkor az mellet egy ilyen s2000-es blokk igen csak nagy változás minden téren.

    De értsd már meg kérlek hogy ezek ugyanolyan típusú meg jellegű motorok, most az hogy egy 1.6 VTI 160 Nm vagy ez 200 Nm van az nem egy nagy különbség ... nagy változás igen teljesítményben, de ugyanúgy nincs nyomaték és ugyanúgy egy kizárólag föntre hangolt 9 ezerig forgó szívómotor. Értem én hogy kicsivel több a nyomaték is, de ha valamiben akkor pont nem abban jó az a motor, nem arról szól az egész .. ha azt mondtad volna bezzeg egy 2 literes dízel a 350 Nm-ével .. az igen, mert valóban, az forogni nem tud cserébe 2e-res fordulatnál hegyomlás mert ott nagyon erős. Ennek ellenére mondtál egy jellegében full ugyanolyan motort, ami alig több nyomatékban és ugyanúgy nem az az erőssége, hogy "bezzeg abban legalább van nyomaték". Erre akartam csak célozni, de valóban ne beszéljünk el egymás mellett annyira nem fontos az egész :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák