Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz tomcsi23 #46654 üzenetére

    Nem. Céges, azért írtam, hogy sokat látott már. :D Nekem egy 2007-es Jazz-em van (drága a benyó :D).
    Bár az előéletéről nem sokat tudok, hozzám úgy került az egyik kollégától kb egy évvel ezelőtt hogy a km óra 200,000km-t mutatott azóta 19K km-t mentem vele. Olajat csipegeti más baj ez idő alatt nem volt vele. Városban 10,5-11 literből eljárok városon kívül 6-7 liter, ha pályán tolom neki (140-150) akkor ott 9-10 litert megeszik. A fogyasztási kvóta/norma 12 liter rá szóval azért tartható vele ha nem kell sietni vele.
    Kuplung kicsit kopott és a kinyomó csapágy sem tökéletes már, az egyest néha nehezen veszi pedig tökig kinyomom a kuplungot de ez ugye kopó alkatrész.

    Az ülése kényelmes, igaz eléggé kopott a plüss ülés. A kormány sajnos már málik és az ajtó kapaszkodó is csúnyán meg van kopva (egyszerűen elkezdett hámlani róla egy réteg és alatta meg mattabb fekete a műanyag). Ezen kívül működik benne minden az ülés fűtés is, az esőérzékelős ablaktörlő is.
    Nem tudom mennyi maradt az újkori 140LE-ből de az előző céges egy 2002-es Astra 1,6 16V volt az ugye 100LE és ahhoz képest azért nagyot lép pedig a Passat "kövérebb". Mondjuk az érzetre a turbó is rátesz egy lapáttal mikor olyan 2500-2800rpm környékén el kezd tölteni...
    A hangjába 2 perc alatt beleszerettem ahogy fütyül...

    mod:

    neduddki: Akkor már ezt is tudom. Thx.

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Aktív témák