Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz _Voyage_ #33138 üzenetére

    "Sima koszos földút van. Mindenkinek az utcába X5, X6, ML, GL mercijeik vannak, mert egyrészt elitutca" csak én érzek itt csúnya ellent mondást? :U

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

  • Integra

    titán

    válasz _Voyage_ #33138 üzenetére

    "Nőknek meg amúgyis kár awd, elbízzák magukat, mind a többi 3betűs őrangyaltól, azt hiszik, bármit megtehetnek vele, aztán jön a csatt, mert az őrangyal nem segített.."

    ez mekkora egy szar mondat te...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • fekeandras

    őstag

    válasz _Voyage_ #33138 üzenetére

    ,,Nőknek meg amúgyis kár awd, elbízzák magukat, mind a többi 3betűs őrangyaltól, azt hiszik, bármit megtehetnek vele, aztán jön a csatt, mert az őrangyal nem segített..."

    Lassan beléphetsz a dragonfx klubba. :C :U

  • atesss

    addikt

    válasz _Voyage_ #33138 üzenetére

    Hát hogy jól jönne az AWD, az biztos, de a többletfogyasztás miatt nem biztos hogy megéri.
    Bár számoltam egy kicsit, 360 ft-os átlag benzinárral (simán lesz annyi pár év múlva, ha így haladunk. :( )
    Ha 200e km-t mennek vele (ennyi után már biztos eladnák, mert annyira úgyse lenne megbízható), akkor az AWD 1,5l-es plusszfogyasztása 3000l plusz benzint jelent, ami 1millio 80e-re jön ki. Az annyira azért nem sok, mint amire elsőre gondoltam hirtelen.
    Egyébként ha 2l lenne a plusszfogyasztás, akkor az 1.440e ha 2,5l, akkor pedig 1.800e.

    Nőknek meg amúgyis kár awd, elbízzák magukat
    Nem szeretem az ilyen sztereotipiákat. :W
    Nők között is elég sok jó vezető van, és férfiak közt is nagyon sok a rossz.
    Anyám igenis jól vezet, nem csak ahhoz képest, hogy nő.
    A "sztereotipiás" női vezetőnek viszont a tipikus esete nővérem. :U De amit írtál, ez rá még így sem lenne igaz, ő szerintem bármilyen autóval "látszat"óvatosan (azaz lassan, de mégsem elég körültekintően, sokszor idegesen) menne.

    Astrában úgylátszik le vagyok maradva.
    Apámnak Astra G (Classic II) kombi 1,6 van. Utána jött a H Astra, az is van néhány ismerősnek - ott álltalában a motorteljesítmény az, amivel nincsenek annyira megelégedve, főleg az árához képest.
    Mondjuk van aki egy turbós Kia Ceed után próbálta ki az 1,4l-est :U (céges bérautók, aztán elég sűrűn cserélgeti - próbálgat mindenfélét - de eddig mindig visszatért a Ceed-hez).
    Meg olyan 2-3 évvel ezelőtt vagy 1 millióval drágább volt, mint a G, pedig alig jobb valamivel; a marketing, az ujdonság miatt került csak ennyibe, magyarul nagyon nem érte meg szerintem.

    No de mikor jelent meg az Astra I, és miben más a J ?

    4.5 millióból
    Hát ha már nem AWD, akkor talán inkább a 4 milliót kellene megcélozni. (Ahogy sejtem, ez lesz anyámnak, de főleg az élettársának a véleménye).
    Aztán ez a vélemény lehethogy megváltozik, ha ki is próbál párat.
    De még a csomagtartó az, aminek utána kellene nézni, mert pl. a Sedan Astrának félek hogy nem olyan túl nagy. Lépcsőshátú meg késöbb jelenik csak meg (itthon / itthon is), nem ?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák