Hirdetés

Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz Dare2Live #41535 üzenetére

    bitument is meg petroleumot is tölthetsz a motorodba azzal is elmegy egy ideig.

    nézd azt hogy a mérnökre nyomás gyakorol a gazdaságis is hogy ocsó legyen az az olaj, de még éppen bírja ki a garanciát, még az egyszeri emberre nem. :U

    az a 30 év az max 25. gyári olaj volt anno pl Castrol RS1 10W60, Castrol magnatec 10W40....

    mondom majd ha nem a gyári brossurákból meg a neten terjedő okosságból merített érvekkel próbálsz meggyőzni.

    hanem levezeted miért jó nekem oly annyira vékony olajjal használnom nagy terhelés mellett a kocsimmal amivel megszűnhet (és meg is szűnik) a kenés akkor elfogadom az álláspontom.

    amíg csak azt szajkozod mert hogy a amit a mérnökök kitaláltak az úgy a szent írás addig szerintem inkább maradj abban a hítben hogy az 1,3-as (ne adj isten 1,0-as) Yaris viszi a 200km/h-t.

    én meg elhiszem azt amit a GPS írt egy TS-ben, no meg azt is hogy az én fajta használati módomhoz jobb a 10W60 mint mondjuk a 10W30 ;)

    dízelracer:pici és ilyen temponál vörösen izzik ;] ?

    u.i.: Zoli szerintem drag alatt a lámpától lámpáig gyorsulgatást értett, drag alatt azért van egy jó 1,1,5 perces utad még kb alapjáraton vissza gurulsz a rajtig :)

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Aktív témák